قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

طراحی داخلی

شرکت آرتمن با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، و با استفاده از جدیدترین متدها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالحی با کیفیت بالا در امر طراحی داخلی و اجرای معماری داخلی و دکوراسیون مسکونی اداری و تجاری که امروزه به عنوان یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده، موفق شده گامی مؤثر در راستای صرفه جویی در هزینه و زمان برداشته تا آنچه را که در رویاهایتان بدنبالش هستید در کمترین زمان و مناسب‌ترین قیمت در محیط کار و منزل شما اجرا نماید

ارائه طرح پیشنهادی به صورت سه بعدی

ما با ارائه تصاویر سه بعدی این امکان را به شما می‌دهیم تا فضای خیالی خود را قبل از اجرا ببینید تا در صورت عدم پسند، اصلاح و از اتلاف هزینه‌های زیاد جلوگیری گردد.

مدیران مجرب و با تجربه گروه فنی مهندسی آرتمن، سابقه‌ای درخشان در تولید و طراحی و با جمع آوری پویاترین طراحان و مهندسین ساختمانی و تأسیسات سعی در ارائه بهترین مجموعه تخصصی نموده‌اند. کلیه فعالیت‌های این مجموعه زیر نظر مهندسین و کارشناسان مجرب اداره گردیده تا به مهمترین اهداف این شرکت. یعنی ارتقای سطح کیفی صنعت ساختمان و منظر شهری و همچنین آرامش و آسایش استفاده کنندگان سوق داده شوند.

طراحان ما با در اختیار گرفتن انواع شیشه، کاغذ دیواری، پارکت، پرده، کرکره، رنگ، چوب و... نمایشی از هماهنگی در برابر چشمان شما قرار می‌دهند تا از محیطی که همیشه جستجو گر آن بودید بهره ببرید.

آرزوی ما ایجاد محیطی زیبا، متفاوت و آرام با استفاده از وسایل هماهنگ با نوع فعالیت شما و همچنین استفاده بهینه از فضا می‌باشد تا بازدهی در محیط کارمان را افزایش دهیم.

دکوراسیون پذیرایی عنصری که در شروع باید مد نظر قرارگیرد عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است. یک چهار دیواری می‌تواند به عنوان اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی، یا دفتر کار شخص معین برای فعالیت مشخص قرار گیرد ضروری است با استفاده از عواملی چون نورپردازی و چیدمان مبلمان تقسیم گردد تا عملکرد هر یک دقیقاً مشخص گردد.

شکل و نظم اثاثیه می‌تواند همچون دیوارها در یک فضای بزرگ ایجاد نوعی محصوریت کرده و الگوهای خاصی را به نمایش بگذارد. دکوراسیون پذیرایی حتی یک عنصر تنها قادر است از طریق فرم اندازه و شکل خود فضای را تحت الشعاع قرار داده و حوزه فضایی را نظم بخشد همچنین نور و الگوهای تاریک و روشن آن باعت می‌شود تا قسمتی از فضا جلب نظر کرده و در عوض از اهمیت سایر قسمت‌ها کاسته شود و در نتیجه فضا از این طریق تقسیم بندی می‌شود.

هدف اصلی از انجام دکوراسیون داخلی بالا بردن زیبا سازی فیزیکی و هماهنگی آن با احساسات درونی انسان می‌باشد که جز با تاکید بر روابطی چون عاملیت و عملکرد با فرم و.. و همچنین به وسیله عناصر متعلقه و مرتبطی چون رنگ و بافت و ... میسر و مقدور نمی‌باشد. طراحی داخلی با بکارگیری عناصر فوق سعی در بهینه سازی فضاها و دست یابی به کارایی و کارکرد مناسب در کنار زیبایی و معانی و معناها می‌باشد