قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

درباره ما

شرکت مهندسی آرتمن با تجربه مدیریتی، طراحي و اجرايي بیش از 15 سال در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید با ارائه خدمات مشاوره، طراحی، بازدید فنی، فروش سیستمهای تهویه، نصب و راه اندازی و نگهداری و پشتیبانی پس از فروش و با ارائه طیف وسیعی از برترین سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید تأسیس شده تا با ارائه محصولات نوین در این صنعت پاسخگوی بسیاری از نیازمندیهای پروژه‌های کشور باشد.

بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص در بخشهای مختلف، پتانسیل لازم برای انجام پروژه‌های بزرگ صنعتی و تجاری، مسکونی، اداری، و چند منظوره و... را بوجود آورده است. علاوه بر موارد مذکور این شرکت در زمینه طراحی و محاسبات و تأمین پیشرفته‌ترین سیستمهای تهویه مطبوع تخصصی برای واحدهای مخابراتی، شبکه‌های تلویزیونی و دیتا سنتر ها، اتاق‌های سرور، اتاق‌های پیشرفته کنترل و فرمان و استفاده ازحسگرهای پیشرفته جهت ثابت نگه داشتن دما برای مدت زمان طولانی فعالیت دارد.

در پايان با توجه به تجارب حاصله با عنايت به توجهات خداوند متعال اميد است بتوانيم جهت اعتلا و آباداني كشور عزيزمان در پروژه‌های ملي كشور سهم كوچكي داشته باشيم.

تجربه‌های ارزشمند شركت مهندسي آرتمن می‌تواند گواهي باشد نسبت به جلب اعتماد كارفرمايان گرامي در پروژه‌های صنعتي و در اين برهه حساس كه كيفيت اجرا در كنار زمان انجام آن، به عنوان امتيازي مهم جهت هر پيمانكاري محسوب می‌شود،‌اين شركت آمادگي خود را نسبت به حضور مفيد در پروژه‌های جاري اعلام می‌نماید. در ضمن تصاويري از پروژه‌های انجام شده توسط اين شركت به پيوست آمده است.

نمودار سازمانی